,
Biz Kimiz
Biz Kimiz?

Başlangıçta Güven Plastik olarak Musa Kaya tarafından çeşitli plastik ev eşyaları imalatı ile başlayan serüvenimiz zamanla plastik ev eşyalarından su tabancası ve plastik oyuncak imalatına dönmeye başladı.

Bir müddet plastik oyuncak imalatına devam edildikten sonra Tahtakale de Tekin KAYA tarafından açılan oyuncak mağazası ile plastik oyuncak imalatını terk edip sadece oyuncak mağazacılığı şeklini almıştır.

Gelişen sektör taleplerini karşılamak amacıyla İstoç Ticaret Merkezine geçiş yaparak çalışmalarımıza İstoç Ticaret Merkezinde devam ettik. İstoç Ticaret Merkezinde bulunan mağazamızda oluşan yoğunluk, taleplerin artması karşısında ikinci bir şube olarak Güven Oyuncak XL mağazasını açmaya karar verdik.

21 Ekim 2017 Cumartesi günü Güven Oyuncak XL mağazamızın açılışını yaptık. Varoluşundan bu yana ticaretle iç içe yaşayan insanoğlu, E-Ticaret sistemi dünyanın her yerinden alışveriş yapabiliyor.
Hızla gelişen E-Ticaret sektörüne www.guvenoyuncak.com internet sitesi ile giriş yaptık.

Bu sektörde de en yeni teknolojileri ve sistemleri kullanarak daha da ileriye gitmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Loading...