Bayi Girişi
Bayi E-Posta
Bayi Şifre
Kategoriler
Kargo nerede
Güvenlik
Fırsat Köşesi
Kredi Kartı
Fisher Price

Sipariş ve Teslimat

Ürünüm ne zaman elime ulaşır?
 
Hafta içi saat 14:00'e kadar alınan siparişler aynı gün kargo yapılmaktadır. 
satın aldığınız ürün stoklarımızda bulunmadığı taktirde veya tedarik edilemediği taktirde size mail yolu ile aynı gün bilgi verilmektedir.
İş günleri içerisinde saat 14:00’e kadar verilen siparişler istanbul içi kurye ile ertesi gün içerisinde teslim edilebilir.
Kargonun çalışmasını engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu sipariş teslim süresi içinde teslim edemez ise, cancanoyuncak.com durumu müşteriye bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde müşteri siparişin iptal edilmesini,  ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir.
Siparişin teslimatı, anlaşmalı kargo şirketimiz tarafından yerleşim yerinin uzaklığına göre 1-3 iş günü içerisinde müşterinin siparişinde belirttiği adrese yapılır.Kargoda yaşanabilecek aksaklıklardan şirketimiz sorumlu değildir.
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye’nin her yerine teslimat yapmakla beraber il ve ilçe merkezlerine çok uzak olan bazı bölgelerde ancak haftanın belirli günlerinde teslimat yapmaktadır. Bu durumda müşteriye gerekli bilgilendirme yapılır. Firmamız teslimatı hızlı gerçekleştirmek konusunda büyük bir titizlik göstermektedir. Buna rağmen oluşabilecek gecikmelerden ötürü, müşteri isterse, siparişi iptal edilir.

Ürünüm hasarlı çıkarsa ne yapmalıyım?

Sipariş ettiğiniz ürün kargoda meydana gelebilecek hasarlar göz önünde bulundurularak uygun bir paketlemeyle tarafınıza gönderilir. Buna rağmen kargonuzda herhangi bir hasar tespit ederseniz, teslimatı kabul etmeyiniz ve mutlaka kargo personeline tutanak tutturunuz ve hemen guvenoyuncak.com Müşteri Hizmetlerini arayarak bilgi veriniz. 

Teslimat Süresi

      Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise  en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde (Bazı ilçelere haftanın belirli günleri teslimat olduğu için süre uzayabilir.) değişmektedir. Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması yada tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedariğinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

    Cumartesi günleri saat 12:00'den sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

    Aynı gün kargo ibaresi bulunan ürünlerde saat 17.00'ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben ertesi gün verilmiş kabul edilir ve ertesi gün kargoya verilir.

Mağazamızdan Ürün Satışı Hakkında

İnternet mağazamızdaki ürünler sadece kargo ile gönderilmektedir.Mağazalarımızdan ürün teslimi kesinlikle yapılmamaktadır. Bunun sebebi sitemizde yer alan ürünlerin hepsinin sürekli olarak stoklarımızda, mağazamızda veya depomuzda yer almamasıdır.


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.